© Belga
Toeriste die foto wil maken sterft na val van krijtrotsen in Denemarken
Een 37-jarige vrouw is om het leven gekomen na een val van de beroemde kliffen Møns Klint in Denemarken. Volgens lokale media viel ze toen ze foto’s wilde maken.
Bron: BELGA
De toeriste werd na de val van de krijtrotsen op het eiland Møn in kritieke toestand naar een ziekenhuis gebracht in de Deense hoofdstad Kopenhagen, maar daar overleed ze aan haar verwondingen. Meer details zijn nog niet bekend.
Møns Klint op het eiland Møn, in het zuiden van Denemarken, is een bekende toeristische bestemming. De witte krijtrotsen zijn kilometers lang en reiken tot 128 meter hoog.
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Officieel: Eden Hazard en Real Madrid gaan in onderling overleg uit elkaar, “pensioen behoort tot de mogelijkheden”
Premier De Croo naar ziekenhuis gebracht na val met fiets
Hoe lang blijft dit zonnige weer nog duren? “Heel warme temperaturen op komst”
Brandon Wen blikt terug op eerste jaar als artistiek directeur van Antwerpse Modeacademie: “Ik mag niet te vaak met de studenten op café gaan”
Google verwijdert valse negatieve ‘recensies’ na Reuzegom-betrokkenen
Eén op de drie ramen in Schipperskwartier staat leeg: “Sekswerkers kiezen liever zelf waar ze werken sinds de coronacrisis”