© ATV
De Roma organiseert Early Bird Festival voor 20ste verjaardag
Zaal De Roma in Borgerhout organiseert op woensdag 10 mei de eerste editie van een nieuw muziekfestival. Het Early Bird Festival komt er naar aanleiding van de 20ste verjaardag van de huidige versie van De Roma.
Early Birds Festival zal volgens De Roma focussen op “nieuwe muziek uit verschillende genres”. Het publiek mag zich zowel aan r&b, afrobeats, soul en pop verwachten. Er wordt gemikt op jong, opkomend talent. Ook qua publiek denkt De Roma vooral aan jonge muziekliefhebbers die de topartiesten van morgen willen ontdekken. Een deel van de optredens zal plaatsvinden in het aanpalende AMOR, waar De Roma op concertavonden regelmatig een restaurantformule aanbiedt.
LEES OOK. Twintig jaar De Roma: of hoe een cinema in verval het kloppend hart van Borgerhout werd
“Het is de allereerste keer dat we een multi-stage event organiseren in De Roma en AMOR”, zegt De Roma-programmator Isy Baeyens. “Er zullen tal van artiesten op het podium staan die stuk voor stuk de waarden verkondigen die we als Borgerhoutse zaal en organisatie willen uitstralen: inclusiviteit, diversiteit, creativiteit én passie voor muziek.”
De volledige affiche wordt bekendgemaakt, maar De Roma laat alvast weten dat de Nigeriaanse zangeres Fave, de Nederlandse singer-songwriter Latanya Alberto, en de Belgisch-Congolese multidisciplinaire artieste Reinel Bakole van de partij zullen zijn.
Een eerste lading - goedkopere - tickets gaat op woensdag 29 maart om 10 uur in voorverkoop op www.deroma.be.
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Jette De Jong (18) uit Essen voor vijfde keer op rij Belgisch kampioene dressuur
LIVE. Antwerpse supporters trakteren spelers op taart, groot scherm op de Bosuil helemaal uitverkocht
Antwerps restaurant overspoeld door negatieve recensies na ‘Reuzegom-video’ van Acid, advocaat stelt YouTuber in gebreke
Jette De Jong (18) uit Essen voor vijfde keer op rij Belgisch kampioene dressuur
LIVE. Antwerpse supporters trakteren spelers op taart, groot scherm op de Bosuil helemaal uitverkocht
Antwerps restaurant overspoeld door negatieve recensies na ‘Reuzegom-video’ van Acid, advocaat stelt YouTuber in gebreke
Steeds meer studenten hebben het financieel moeilijk
Agressieve nijlganzen vallen opnieuw loopster aan in Boekenbergpark: “Ze kwamen gewoon op mij af”
Antwerps restaurant overspoeld door negatieve recensies na ‘Reuzegom-video’ van Acid, advocaat stelt YouTuber in gebreke
PORTRET. Acid, de immens populaire Youtuber die (niet voor het eerst) in opspraak komt
Zo reageert Acid op dreigementen van advocaten Reuzegommers: “Ik ga de freshest suit in de rechtszaal hebben”
“Waarom krijgen ze zo’n lichte straf?” Wij beantwoorden de vragen na heisa rond proces-Reuzegom
CD&V-voorzitter Mahdi neemt het in Tiktok-video op voor Acid, Peter De Roover verbijsterd: “Ik kan dit niet geloven”
ANTWERPEN LIVE. Volg al het nieuws uit Antwerpen hier op de voet