KV Mechelen speelde in de competitiematch tegen Genk ook al eens met een retroshirt, ter gelegenheid van 20 jaar redding. — © BELGA
KV Mechelen stelt speciaal bekershirt voor en speelt ook komende seizoenen met Errea
De bekerkoorts stijgt in Mechelen. Speciaal voor de finale van de Croky Cup tegen Antwerp komt er een nieuw shirt, gebaseerd op het bekershirt van 1992. Toen kregen we al eens dezelfde finale als dit jaar (en won Antwerp wel op penalty’s). Supporters kunnen hun eigen exemplaar al vooruitbestellen via de clubwebsite, vanaf 17 april worden ze verzonden.
LEES OOK. Bekerkoorts stijgt: KV Mechelen en Antwerp maken ticketinfo over bekerfinale bekend
De club kondigde ook aan dat de samenwerking met kledingsponsor Errea wordt opengebroken tot 2027. “Een logische stap”, klinkt het, na twee succesvolle seizoenen. Bij deze is het dus zeker dat de spelers van KV Mechelen ook minstens de komende vier seizoenen in een uitrusting van Errea zullen voetballen.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Officieel: Eden Hazard en Real Madrid gaan in onderling overleg uit elkaar, “pensioen behoort tot de mogelijkheden”
Manchester City wint finale FA Cup van stadsgenoot United na tweeklapper van Gündogan, Kevin De Bruyne alweer goed voor assist
Westerlo sluit seizoen af met 2-0-nederlaag tegen Cercle Brugge
Westerlo verliest opnieuw, maar De Roeck kan nog lachen: “Hazard naar Westerlo? Dan zal hij nog wat moeten bijtrainen”
Weekend goed begonnen voor Antwerp: Young Reds winnen van Jonge Cercle en blijven in eerste nationale
Winnaar Heistse Pijl Olav Kooij over zijn toekomst: “Het is geen kleine beslissing die ik moet nemen maar dat is een luxepositie”