© ATV
Antwerp Phantoms kronen zich opnieuw tot Belgisch kampioen ijshockey
De Antwerp Phantoms hebben hun Belgische ijshockeytitel verlengd. In de finalewedstrijden van de play-offs werd zaterdag met 6-5 (na penalty’s) verloren van de Leuven Chiefs, zondag keerde de Antwerpse ploeg de scheve situatie om met een 4-3 zege in Deurne.
“We hebben een fantastisch team,” glunderde coach Jan Van Beveren na afloop. “Onze jongens hebben een gans seizoen hard gewerkt. De beloning is terecht. Dit is het ijshockey dat we onze supporters willen tonen: hard en fair, mooi passenspel, snelle acties. De Chiefs waren een waardige tegenstander. Dit is tevens het bewijs dat we een hoger niveau aankunnen. Deze titel is de kers op de taart van een geslaagd seizoen. Twee keer achter elkaar de Belgische kampioenstitel pakken is een mooie prestatie.”
De Antwerpenaren plaatsten zich na een bijna foutloos parcours, met slechts een nederlaag in de reguliere competitie, als eerste voor de play-offs. Daarin namen ze in de kwartfinales de maat van de Mechelen Whales en in de halve finales van de Beaufort Knights.
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Urbain Spaenhoven wordt naast adviseur ook coach van hyperambitieus KVC Wilrijk: “Ik voel me niet te goed voor tweede provinciale”
Karim Bachar staat met FT Antwerpen voor mission impossible tegen RSCA in finale: “We gaan onze huid duur verkopen”
Versterkt Wezel Sport trekt met ambities naar tweede afdeling: “We willen het de titelkandidaten lastig maken”
Paul Gheysens drukt hardnekkige geruchten over voetbalstadion op Makro-terreinen de kop in: “Verzinsels”
RECONSTRUCTIE. Hoe Antwerp-baas Paul Gheysens via Anderlecht een bod deed op… Union
Pakt Genk-trainer Vrancken 11 jaar na zijn eerste titel in 4de provinciale ook die in 1A? “Wouter raasde als een tornado door Gravelo”
Malinwa zit aan 7.525 verkochte abonnementen: voorrangsperiode afgelopen
Vlaamse jongeren getuige van vechtpartij die tot dood van 15-jarige voetballer leidde: “Hadden meteen door dat het ernstig was”
Amper vier dagen thuis en alweer op hoogtestage: Wout van Aert lijkt serieus zijn zinnen te zetten op Ronde van Zwitserland