© Marc Herremans - Corelio
Ex-winnaar ‘Mijn Restaurant’ Claudio Dell’Anno is nu geprezen kok in Amerika
De licht ontvlambare ex-winnaar van ‘Mijn Restaurant’ Claudio Dell’Anno is vandaag kok in San Francisco (VS). Dat schrijft Dag Allemaal deze week.
In 2009 liep op VTM het tweede seizoen van Mijn Restaurant. Daarin namen de steden Diest, Kortrijk, Sint-Niklaas, Sint-Truiden en Turnhout het tegen elkaar op. Kortrijk won met zijn flamboyante kok Claudio Dell’Anno en zijn toenmalige vriendin Gaëlle.
Claudio was vooral spraakmakend door de manier waarop hij met zijn personeel omging. Hij ontsloeg medewerkers voor het oog van de camera. Ook tegen zijn vriendin, die in de zaal stond, vloog hij uit. “Ik giet die kokend hete saus in je gezicht als je hier nog lang blijft staan”, schreeuwde hij destijds op nationale televisie. Maar Claudio won wel de wedstrijd en op het overwinningsfeest stond topchef Peter Goossens mee op de tafels te dansen.
LEES OOK. Zes maanden celstraf met uitstel voor Claudio Dell’Anno
Na Mijn Restaurant opende Claudio in Kortrijk zijn eigen restaurant, maar dat ging failliet. Daarna opende hij een restaurant in Knokke, ook dat ging failliet. Ook de relatie met Gaëlle liep op de klippen. Zij is intussen getrouwd en kreeg onlangs haar tweede kindje.
Claudio kwam onder andere wegens verkeersovertredingen en sociale fraude een paar keer in aanraking met het gerecht. Hij verloor ook een zaak tegen VTM, waarin hij 150.000 euro achterstallig loon eiste voor z’n deelname aan Mijn Restaurant.
Claudio ging daarna niet in op een aanbod om in New York te gaan koken. Maar volgens Dag Allemaal beleeft Claudio vandaag wel zijn ‘American dream’. “Hij trok met zijn broer Dario naar de VS, waar zijn kookkunsten algauw hoog werden aangeprezen in de pers. Hij was souschef in Bestia en chef-kok in Papilles, beide in L.A., en trok in 2018 naar San Francisco, waar hij ging koken bij het al even gerenommeerde Trestle”, schrijft Dag Allemaal deze week.
Afkeer tussen Gheysens en Mintjens doet Bosuildossier vastlopen: deze zes scenario’s kunnen nog oplossing bieden
Taylor Swift verslikt zich in vlieg tijdens optreden: “Heerlijk”
Buschauffeur Leo (60) mocht Antwerpspelers naar Grote Markt rijden: “Mijn baas is Beerschotfan, dus hij liet de opdracht aan mij over”
Afkeer tussen Gheysens en Mintjens doet Bosuildossier vastlopen: deze zes scenario’s kunnen nog oplossing bieden
ANTWERPEN LIVE. Volg hier het nieuws uit de stad Antwerpen
Bart De Wever over aanpak Paul Gheysens van het ‘Mintjens-probleem’: “Weet niet of het helpt om mensen te dwingen om akkoord te gaan”
STANDPUNT. Wat doet die lege tribune daar? Hoog tijd dat Mintjens zich soepeler opstelt als ze echt een hart heeft voor Antwerp
LIVE. Oorlog tussen Rusland en Oekraïne: volg hier alle ontwikkelingen op de voet
Dit is het succesrecept van Marc Overmars, architect van de Antwerpse titel: “Het lijkt makkelijker dan het is”
Bedrijfswachtwoorden van half miljoen Belgen gelekt, ook van de VRT en KULeuven
Het lijkt wel ‘In de gloria’: hoe burenruzie over vernielde haag leidt tot schadeclaim van 177.000 euro
Verdacht overlijden in flat op het Zuid in Antwerpen, parket ter plaatse
Oekraïners uit Cherson getuigen over watersnood na vernietiging dam: “Dit is even erg als het begin van de oorlog”