© AFP
Iraanse president krijgt uitnodiging voor bezoek aan Saoedi-Arabië
De Iraanse president Ebrahim Raisi heeft een uitnodiging van de koning van Saoedi-Arabië ontvangen voor een bezoek aan Ryad om de toenadering tussen de twee landen te bezegelen, zo heeft de adjunct-kabinetschef van de president zondag bekendgemaakt.
“In een brief aan president Raisi heeft koning Salman van Saoedi-Arabië het akkoord tussen de twee landen toegejuicht. Hij heeft hem naar Riyad uitgenodigd en opgeroepen tot een sterke economische en regionale samenwerking. M. Raisi heeft deze uitnodiging toegejuicht”, schreef adjunct-kabinetschef Mohammad Jamshidi op Twitter.
De Iraanse minister van Buitenlandse Zaken, Hossein Amir-Abdollahian, zei zondag dat de twee landen een ontmoeting tussen hun buitenlandministers waren overeengekomen. Hij preciseerde niet waar de ontmoeting zou plaatsvinden.
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Meest bekeken
Hoofdpunten
Triootjes, naaktlopen en veel alcohol: onderzoek naar “ongepaste feestjes” bij speciale eenheden in kazerne
Waarom BBB van Tine Hermans weinig kans maakt in parlement: “Nederlanders experimenteren meer met politieke vernieuwing”
Ongeloof na tragisch overlijden 3-jarig meisje bij ongeval aan opvang: “Dit is echt verschrikkelijk”
Geen onbesproken figuren: dit zijn de twee medewerkers die de Vlaamse overheid moet betalen voor Sihame El Kaouakibi
Jager die Jürgen Conings vond, moet zich voor rechtbank verantwoorden voor wapens, filmpje en verkeersagressie
Burgemeester De Wever over afgelaste iftar in de Roma: “Politie heeft geen aanwijzingen van dreiging gevonden”