© Getty Images/iStockphoto
Zeven Kempense faillissementen uitgesproken
Zes Kempense ondernemers en ondernemingen zijn dinsdag na het neerleggen van de boeken failliet verklaard. De ondernemingsrechtbank Antwerpen, afdeling Turnhout, sprak ook één faillissement uit na dagvaarding. Het gaat om de bv Complex.
Deze onderneming was gevestigd op Vispluk in Vorselaar en verzorgde elektrische installaties. De curatoren zijn Benijts, Somers en Verhaegen uit Herentals. De ondernemingen die zelf de handdoek in de ring gooiden, zijn vooreerst de bv VR Events, Hertevelden in Arendonk. De zaak was gespecialiseerd in het aanbieden van beeld, verlichting en geluid. De curator is Christophe Geukens.
Andy Nys uit de Zavelbosstraat Laakdal was vennoot van de cv Nys, een bouwonderneming. De curator is Senne Draulans. Eveneens in Laakdal maar in de Veldstraat is Kevin Van de Ven failliet. Zijn bouwfirma voerde bouw- en renovatiewerken uit. Tom Vandecruys treedt op als curator.
In de Broekstraat in Olmen (Balen) valt het doek over de cv Vintec, een adviesbureau qua bedrijfsvoering. De curator is Pieter Klingels. De bv De Weerelt was een detailhandel in vis- en schaaldieren in de Warandestraat in Turnhout. De zaak is in handen van curator Geert Naulaerts.
Ten slotte is Mark Bruurs de curator van de bv Roma, een horecazaak aan de Vrijheid in Hoogstraten. (mph)
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Meest bekeken
Hoofdpunten
Kan je veilig wonen in aardbevingszones? Zijn bevingen écht niet te voorspellen? En hoe zwaar kan een aardbeving bij ons worden?
Vooral in Syrië is situatie dramatisch: “Mensen graven met blote handen naar overlevenden onder het puin”
LIVE. Volg hier alle updates over de zware aardbeving in Turkije en Syrië
Zal aardbeving beslissen over lot van Turkse president Erdogan?
Turks gezin dat vluchtte voor aardbevingen, bivakkeert nu in taxihuisje: “Dankbaar dat we nog leven”
Experts vinden de 500.000 euro per jaar van Vandenhaute niet overdreven: “Genoeg voorbeelden van bedrijfsleiders die goed betaald worden”