© Eleven Sports.
Had Standard een strafschop moeten krijgen? Lambrechts fluit eerst strafschop, maar bedenkt zich na bekijken van de beelden
AA Gent was de betere ploeg tegen een zwak Standard, maar bleef steken op een 0-0 onder. Twintig minuten voor tijd schrokken de Buffalo’s plots op toen scheidsrechter Erik Lambrechts de bal op de stip legde voor hands van Ngadeu. De VAR riep Lambrecht echter naar het scherm en na het bekijken van de beelden herzag hij zijn beslissing.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Club Brugge staat te koop: Bart Verhaeghe en andere aandeelhouders willen club gedeeltelijk of helemaal verkopen
Dramatisch seizoen blijft niet zonder gevolgen: Edwin van der Sar stopt bij Ajax
Jelle Van Damme en Steven Defour spreken uit ervaring: “Alles is anders deze week: ook bij Genk en Union slaat de stress nu toe”
Officieel: Westerlo stelt verdediger Arthur Piedfort (18) voor
Geen twee op twee voor 3X 3 Lions op WK na thriller tegen wereldmacht Litouwen
Dennis Donkor debuteert bij 3X3 Lions: “We dromen van een WK-medaille”