© BELGA
Ex-bondscoach Roberto Martinez wuift Hazard uit: “Eden deelde zijn talent zoals niet veel spelers dat doen”
Ook Roberto Martinez reageerde op het besluit van Eden Hazard om te stoppen bij de Rode Duivels.
lvdw
“Er zijn veel manieren om een erfenis achter te laten in het voetbal”, aldus de ex-bondscoach. “Eden heeft het shirt van de Rode Duivels aangetrokken en na 126 wedstrijden heeft hij het op een betere plek achtergelaten. Hij was de aanvoerder van de avond in Kazan (winst tegen Brazilië op het WK 2018 in Rusland, nvdr) en scoorde in de wedstrijd om het brons. Dat alles met een uniek talent en dat te delen zoals niet veel indivialistische spelers doen. Altijd met een glimlach. Hij is een echte Belgische voetballegende.”
© BELGA
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Beelden van Romelu Lukaku met bekende Amerikaanse popster Megan Thee Stallion gaan viraal
Charles De Ketelaere en Zeno Debast zitten in preselectie voor beloften-EK, ook Arthur Vermeeren kan debuut maken voor Jonge Duivels
Rode Duivels bekritiseren Roberto Martinez na mislukt WK: “Hij had ons meer kunnen pushen”
Club Brugge staat te koop: Bart Verhaeghe en andere aandeelhouders willen club gedeeltelijk of helemaal verkopen
Jelle Van Damme en Steven Defour spreken uit ervaring: “Alles is anders deze week: ook bij Genk en Union slaat de stress nu toe”
Officieel: Westerlo stelt verdediger Arthur Piedfort (18) voor
Anderlecht toont interesse in Ivoriaanse spits Traoré, maar: “Er is veel interesse en Benie is een dure speler”
Geen twee op twee voor 3X 3 Lions op WK na thriller tegen wereldmacht Litouwen
Een veel te dure comedy: terugblik op vijf maanden in de woestijn voor Cristiano Ronaldo