Dodentol door zware neerslag in Italië loopt op tot 11 personen
Door de zware neerslag die de Italiaanse regio De Marken heeft geteisterd, zijn elf mensen om het leven gekomen. Premier Mario Draghi bezocht het gebied en sprak van een “catastrofe”.
ltoBron: BELGA
De prefectuur van de stad Ancona bevestigde dat elf personen om het leven zijn gekomen door de uitermate hevige neerslag en bijhorende overstromingen. Twee anderen zijn nog vermist.
De regionale president Franceso Acquaroli heeft ondertussen de noodtoestand afgekondigd. De regering voorziet ook vijf miljoen euro aan noodsteun.
© EPA-EFE
© EPA-EFE
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Gerelateerd
Meest bekeken
Hoofdpunten
‘Blind Gekocht’-koppel krijgt factuur van 600 euro voor 88 aangetekende brieven die stad verstuurde: “Knotsgekke procedure”
Nieuwe wending in moordzaak Elvis B. (33): stiefdochter (17) vrijgelaten, jongere broer (15) opgepakt
Moordverdachte Brutus vraagt de vrijspraak en wordt opgesloten: “Heb voldoende verklaringen gegeven”
Remco Evenepoel niet te spreken over tactiek van rivaal Primoz Roglic in Ronde van Catalonië: “Wij hebben tenminste koers gemaakt”
ANTWERPEN LIVE. Volg al het nieuws uit Antwerpen hier op de voet
“Dit gaat niet één, maar tien bruggen te ver”: onthutste reacties nadat Dries Van Langenhove voorleesmoment ‘grooming van kleine kinderen’ noemt