Rocco Granata neemt na vijf jaar zijn accordeon nog eens vast om ‘Marina’ te zingen met Loredana — © VRT
Rocco Granata neemt na vijf jaar zijn accordeon nog eens vast om ‘Marina’ te zingen met Loredana
Zaterdag krijgt Loredana de kans om het iconische nummer Marina te zingen op het podium van Zomerhit. Maar voor ze zich daaraan mag wagen, moest ze natuurlijk eerst toestemming krijgen van Rocco Granata. Samen met Siska Schoeters bracht ze een bezoek aan de intussen 83-jarige muzikant. Het leidde tot een gezellige babbel, waarbij Rocco met plezier zijn goedkeuring gaf én zelfs samen met Loredana een versie van ‘Marina’ bracht. Een speciaal moment, aangezien het al vijf jaar geleden was dat de muzikant op zijn accordeon had gespeeld.
Zomerhit, zaterdag om 20.45 uur op Eén en VRT NU
(kmlo)
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Gerelateerd
Alweer week vol drugsgeweld in Antwerpen, hoe moet het nu verder volgens onze politici? “We vechten met een waterpistool”
Nabestaanden wachten al maand op lichaam na overlijden in Roemenië: “Behandeld alsof papa een pakje is dat verloren ging”
Huiveringwekkende beelden: Thaise hulpverleners binden dode man vast aan rug om hem te vervoeren
Meest gelezen
Nu in het nieuws
Eigenaar Fernand Huts niet ongerust na brand in Boerentoren, die in 2028 opent voor publiek: “De pompiers hebben schitterend werk geleverd”
Stadsgids Tanguy Ottomer: “Niet eerste brand in Boerentoren, stalen constructie die niet kapot te krijgen is”
Hevige brand in Boerentoren snel onder controle: “Ik zag in een klein hoekje vlammen, die snel groter werden”
Nabestaanden wachten al maand op lichaam na overlijden in Roemenië: “Behandeld alsof papa een pakje is dat verloren ging”
Alweer week vol drugsgeweld in Antwerpen, hoe moet het nu verder volgens onze politici? “We vechten met een waterpistool”
Nafi Thiam voor tweede keer Europees kampioen meerkamp, Vidts moet tevreden zijn met vierde plek
Ruzie tussen uithalers leidt tot schietpartij op Astridplein: drie verdachten opgepakt