Jess (31) liet haar auto drie weken staan, haar vriend treft bizar tafereel aan binnenin: “Iets erg vreemds aan de hand”
Zaakvoerder, model én tiktokker Jess Davis (31) verhuisde onlangs naar Sydney om een nieuw filiaal van haar restaurant op te starten. De ambitieuze dertiger werkte voornamelijk van thuis daarvoor, dus bleef haar auto drie weken lang aan de kant staan. Maar toen haar vriend en medezaakvoerder Tyson het voertuig wilde gebruiken, kwam hij plots weer naar binnen. “Hij zei dat er iets vreemd aan de hand was binnenin mijn auto”, klinkt het. “Er groeit een regenwoud in.”
Jess zette de beelden van haar auto op TikTok en vertelde haar verhaal in de Australische media nadat de video over de schimmel in haar auto viraal ging. “Ik weet nog steeds niet hoe het komt”, aldus de Australische. “Vermoedelijk heeft de verandering in luchtvochtigheid na onze verhuis en het vocht in de auto er iets mee te maken.”
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hoewel Jess in haar video zegt dat ze niet weet hoe ze de schimmel moet wegkrijgen, is het euvel intussen opgelost. “Gelukkig wist Tyson wat hij moest doen. Hij trok een mondmasker aan en begon te schrobben.” De auto is nu weer proper, maar ruikt nog een beetje muf, klinkt het nog. “Misschien kan een sterk middel om schimmel te verwijderen soelaas brengen. Of het wordt tijd voor een nieuwe auto.”
(pjv)
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Nu in het nieuws
Eigenaar Fernand Huts niet ongerust na brand in Boerentoren, die in 2028 opent voor publiek: “De pompiers hebben schitterend werk geleverd”
Stadsgids Tanguy Ottomer: “Niet eerste brand in Boerentoren, stalen constructie die niet kapot te krijgen is”
Hevige brand in Boerentoren snel onder controle: “Ik zag in een klein hoekje vlammen, die snel groter werden”
Nabestaanden wachten al maand op lichaam na overlijden in Roemenië: “Behandeld alsof papa een pakje is dat verloren ging”
Alweer week vol drugsgeweld in Antwerpen, hoe moet het nu verder volgens onze politici? “We vechten met een waterpistool”
Gerechtsdeurwaarder die aan “winstmaximalisatie” deed zwaar op de vingers getikt na absurd hoge dossierkosten
Ruzie tussen uithalers leidt tot schietpartij op Astridplein: drie verdachten opgepakt