© Nattida-Jayne Kanyachalao
Herman Van Goethem en zijn vrouw Lisbeth over hun keuze voor een pleegzoon: “Veel pleegsituaties zijn niet zo ideaal als de onze. Dat beseffen we goed”
Steeds meer kinderen groeien op in Antwerpse pleeggezinnen. Afgelopen jaar konden bijna 3.000 kinderen in onze provincie in een pleeggezin terecht. Maar nog altijd is de nood hoger dan het aanbod en gaat de zoektocht naar nieuwe pleeggezinnen onverminderd voort. Het is dan ook geen evidente stap om te zetten en het is zeker niet voor iedereen weggelegd. Maar als je plaats hebt in je huis en in je hart, dan is het de moeite waard om te springen, zo weten ze ten huize Van Goethem-Meerts.
Elien Van Wynsberghe
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Gerelateerd
Molotovcocktails naar stadhuis en gerechtsgebouw gegooid in Mechelen, burgemeester reageert: “We zullen de daders vatten”
Hoopvol nieuws: werken aan viaduct Merksem mogelijk vroeger klaar dan verwacht
Artsen waarschuwen voor forse toename van schade aan neus door cocaïnegebruik: “Soms moeten we zelfs amputeren”