
© Isosport
Staf KV Mechelen: exit Glenn Vanryckeghem, enter Maxim Wouters?
KV Mechelen en Racing Genk onderhandelen nog altijd over de overgang van Wouter Vrancken. Door die nakende move staan er nog wat veranderingen in de staf op til.
Danny Buijs wordt namelijk de opvolger van Vrancken en het is zijn bedoeling om Maxim Wouters mee te nemen van FC Groningen. Wouters was eerder al jeugdtrainer bij KV, trok nadien naar Antwerp en Beerschot en belandde bij de Nederlandse eersteklasser. Daar was hij verantwoordelijk voor video- en data-analyse. Het is expertise die van pas kan komen met videoanalist Jan Boden die KV verlaat.
KV staat dan weer op het punt om Glenn Vanryckeghem te verliezen, want Vrancken wil de physical coach meepakken naar Genk. Daar is Roel Tambeur nu fysiektrainer, maar hij wordt dan overgeheveld naar de beloften. Het blijft natuurlijk eerst wachten op de officialisering van Vrancken vooraleer alles kan worden afgerond, maar de carrousel der assistenten is klaar om te beginnen draaien.
Gerelateerd
Meer sportnieuws
Emotioneel moment op Wimbledon: Kirsten Flipkens barst in tranen uit na haar allerlaatste match in het enkelspel
Emoties bij afscheidnemende Kirsten Flipkens op Wimbledon: “Droom om enkelcarrière hier af te sluiten”
LIVE TOUR. Van Avermaet blijft dan toch thuis, Van Aert en Van der Poel verkennen tijdrit
Jumbo-Visma stroomlijnt ambities van Van Aert en Roglic : Wout voor groen, zijn ploeg voor de poen
VOORBESCHOUWING TOUR. Gele trui: wie kraakt de code van topfavoriet Tadej Pogacar?
Jan Van den Bergh hinkt op twee gedachten: “Hopelijk plakt Beerschot geen hallucinant bedrag op mijn hoofd”
Officieel: Westerlo huurt aanvaller Dorgeles Nene voor één seizoen van RB Salzburg