Paus Franciscus houdt even halt wanneer jongen met syndroom van Down komt aangelopen na Urbi et Orbi — © Reuters
Paus Franciscus houdt even halt wanneer jongen met syndroom van Down komt aangelopen na Urbi et Orbi
Een opmerkelijk moment na het Urbi et Orbi van paus Franciscus, de traditionele zegen die hij jaarlijks uitspreekt op Pasen. Toen hij vanuit zijn pausmobiel de duizenden aanwezigen wilde begroeten op het Sint-Pietersplein, kwam een jongen met het syndroom van Down hem tegemoet. De paus besloot even halt te houden en gaf hem een aandenken en een kruisteken op zijn voorhoofd. Een prachtig moment voor de jongen, die de paus meteen bedankte met een kus op zijn hand.
Bron: Reuters
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
“Ongderd euro! Twieongderd euro!”: Antwerpfans van extreme euforie naar diepe droefenis, maar mét vertrouwen voor volgende week
Crowdfunding opgestart voor Stefan en Vivian, die niet kunnen trouwen door schulden van proces over dood van kind
Olivier Vandecasteele gaat dinsdag op bezoek bij de koning
Iconische Amerikaanse acteur die De Hulk speelde, is te gast in Mechelen en daar heeft hij een goede reden voor
Ingrid Dewyn schenkt beeldjes van Nicole en Hugo aan Hugo Sigal: “Wij worden bedolven onder een warm dekentje van sympathie”
Sportleraar Jelle (40) komt om het leven bij motorongeval: “Hij laat zo een enorme leegte na”