© BELGA
Lof uit onverwachte hoek voor Wout van Aert en Mathieu van der Poel: “Superrenners die barbaars zijn in alles wat ze doen”
Er rijdt al jarenlang een Spanjaard mee in de cross: Felipe Orts. Onlangs werd hij zelfs nog knap derde in Leuven. De Spaanse kampioen komt ook op de weg uit en neemt het daardoor wel heel vaak op tegen Wout van Aert en Mathieu van der Poel. Twee heren die enorm respecteert.
“Het is niet realistisch om Van der Poel of Van Aert te verslaan”, stelt hij in een podcast zo noteerde In De Leiderstrui. “Ze zitten op een ander niveau. Voor mijzelf geldt zelfs dat daar nog een groep renners tussen zit die beter is. Ik heb de ambitie om op hun niveau te komen, maar we hebben het over superrenners die barbaars zijn in alles wat ze doen.”
Met Van Aert slaat hij soms een babbeltje. “Hij traint in Calpe dichtbij mijn huis. We hebben elkaar daar wel eens ontmoet en even gesproken. Het zijn allebei geweldige renners, heel respectvol ook. Ze zullen je nooit iets aandoen in de koers of erbuiten. Het zijn twee nederige renners waar we van moeten genieten.”
© BELGA
Eerder had Orts al gezegd dat de twee tenoren het veldrijden populair maken in Spanje. “Zij trekken veel aandacht en zorgen ervoor dat mensen de televisie aanzetten en de cross spectaculair vinden. Het is duidelijk dat de cross in Spanje een heel belangrijke stap heeft gezet door de aanwezigheid van Van der Poel en Van Aert.”
In één klik toegang tot al het nieuws. Download onze gratis GVA nieuwsapp
Wout van Aert grapt na monstertraining met meer dan 5.000 (!) hoogtemeters op stage: “Rondje met de collega’s”
Wout van Aert zal het dit jaar anders aanpakken in de Tour: “Vorig jaar was ik na afloop geen mens meer”
Jumbo-Visma krijgt af te rekenen met hackers: Twitter-account van ploeg van Wout van Aert is gekaapt
Malinwa zit aan 7.525 verkochte abonnementen: voorrangsperiode afgelopen
VIDEO. Omhaal van Wesley Sonck bij Lierse verkozen tot mooiste doelpunt aller tijden in Belgische competitie
Revelatie Will Still verlengt contract bij Reims, dat nieuws viert met video: “Still on fire”
Na titelfeest in 1B zonder supporters: Union bidt voor herkansing
Lierse start vrijdag met verkoop abonnementen: zelfde prijs als dit seizoen
Met dank aan Thibaut Vervoort: 3X3 Lions grijpen strohalm op WK en staan op één match van kwartfinales