
© Kurt Willaerts
Sint komt met de trein
Zoals de traditie het wil, komt Sinterklaas met zijn Pieten ook dit jaar met de trein naar Puurs. Kinderen uit de gemeente kunnen deelnemen aan een kleurwedstrijd.
Zaterdag 20 november maakt de Sint zijn opwachting in Puurs centrum. Samen met zijn Pieten arriveert hij om 13.53u met de trein in het station. Op het perron worden ze verwelkomd door de burgemeester, een fanfare en een massa kinderen.
Daarna trekt het vrolijke gezelschap in stoet via het Dorpshart naar cc Binder, waar de Sint op het podium plaatsneemt op zijn troon. Ieder kindje kan even persoonlijk bij de Sint om een hand te geven of op de schoot te kruipen. Maar een sinterklaasfeest kan niet zonder cadeautjes natuurlijk. Iedere kleine bezoeker krijgt een zak vol leuke spullen.
Er is ook een tekenwedstrijd. Wie een kleurplaat meebrengt, kan die achterlaten in een grote zak. Een onschuldige hand trekt na afloop een aantal winnaars die een prijs krijgen. De kleurplaat wordt uitgedeeld in alle scholen in Puurs-Sint-Amands en is ook te downloaden op de website van de gemeente. Meer informatie via vrijetijdsloket@puursam.be (gdb)
Nu in het nieuws
Blitzkrieg is pletwals geworden: één week nadat oorlog begon, is balans verschrikkelijk
LIVE. Rusland valt Oekraïne binnen: volg alle ontwikkelingen op de voet
Poetin neemt steeds meer afstand van iedereen: “Een strategie die al jaren uitgetekend is”
België vraagt Internationaal Strafhof mogelijke oorlogsmisdaden in Oekraïne te onderzoeken
STANDPUNT. “Dit is niet ons conflict”, maar wel dat van 800 Antwerpse Oekraïners
Einde van een tijdperk? Roman Abramovich wil Chelsea nu ook officieel verkopen
Luchtbeelden tonen strijd om cruciale brug in Oekraïense havenstad Cherson
















