
John van den Brom. — © JEFFREY GAENS
Van den Brom ontgoocheld in bondscoach Martinez: “Hij houdt zichzelf voor de gek”
Genkcoach John van den Brom ging tijdens zijn vooruitblik op de wedstrijd tegen Anderlecht in op de niet-selectie van Bryan Heynen en Theo Bongonda bij de Rode Duivels. “Ik ben vooral heel ontgoocheld in de uitleg van de bondscoach, hij houdt zichzelf voor de gek.”
Roberto Martinez zegde niet voor het eerst dat Heynen en Bongonda erg dichtbij de selectie zitten maar dat hij de voorkeur geeft aan andere spelers, die al een lange periode een hoog niveau halen. “Dat slaat nergens op, op dat vlak houdt hij zichzelf voor de gek”, zegt Van den Brom. “Het gaat mij niet om de keuze die hij maakt maar om de uitleg die die keuze moet verantwoorden. Want zowel Theo als Bryan presteren al heel lang op erg hoog niveau. Het zijn ook geen jongens van 18-19 jaar meer, ze verdienen het niet om alleen maar voor de schijn in zo’n voorselectie te zitten. Want dat is het gevoel dat je begint te krijgen. Die jongens zijn daarom ook zwaar teleurgesteld en dat ben ik zelf ook.”
LEES OOK: Zes EK-spelers ontbreken, maar ook geen échte verrassingen in selectie Rode Duivels
Gerelateerd
Meer sportnieuws
Mark van Bommel staat te popelen bij Antwerp: “Samen met supporters een orkaan door de Bosuil jagen”
Antwerp heeft officieel een nieuwe trainer: Mark van Bommel tekent contract van twee jaar
En toen riepen ze de spelersraad samen achter zijn rug: hoe de breuk tussen Anderlecht en Vincent Kompany echt tot stand kwam
DAMEN. “En toen kwam de angst het stadion binnen. Afschuwelijk”
Remco Evenepoel kan eindzege al ruiken na overwinning in koninginnenrit Ronde van Noorwegen: “Wou met een grote voorsprong winnen”
Vader Bart (53) en zoon Senne Leysen (26) beleven samen grote ronde bij Alpecin-Fenix: “Kunnen afzien, dat hebben we gemeen”
Dries De Bondt klopt drie medevluchters en zorgt voor tweede Belgische ritzege in Giro